Author: m***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: My daughter love it !
Color: Multicolor
Price: $5.190
Original Price: $5.990
| Material | PET |
| Pattern Type | Plants |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| Altura | 0.2 cm |
| Largo | 12 cm |
| Ancho | 7 cm |
| SKU | sb260313175601527414146 |
Author: m***i
Date:
Review: My daughter love it !
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.